Wypożyczalnia samochodów Teneryfa

Wynajem auta to najlepszy sposób podróżowania, gdy jesteśmy w mieście Teneryfa. Powody? Przede wszystkim uniezależnienie od komunikacji miejskiej, wygoda i swoboda w planowaniu zwiedzania.

Teneryfa to miasto nie tylko ciekawych zabytków i atrakcji w samym centrum. Okolica także może być interesująca do zwiedzania. Najłatwiej będzie się tam dostać właśnie samochodem. Podróż miejskim transportem na obrzeża może trwać bardzo długo. W ten sposób stracimy znaczną część cennego dnia. Natomiast dzięki wynajętemu autu nie tylko zobaczysz więcej, ale też w bardziej komfortowych warunkach, zwłaszcza gdy jest bardzo zimno lub ciepło. Opcja wynajmu samochodu dotyczy także osób podróżujących w celach biznesowych. Konferencja – spotkanie – hotel – zwiedzanie. Czyż nie lepiej poruszać się samochodem?

Wypożyczalnia samochodów na naszym serwisie to gwarancja znalezienia najlepszej oferty dla danego miasta. Wystarczy wpisać miejsce docelowe – Teneryfa, porównać oferty i zarezerwować. Prosto i bezpiecznie.

Hiszpania w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Hiszpanii
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Madryt
Używane języki hiszpański
Waluta euro (EUR)
Ludność 46 661 950
Powierzchnia kraju 504 645 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (+34) 913 736 605, Policja: 091, Straż Pożarna: 080, Pogotowie Ratunkowe: 061
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej podróży do Hiszpanii wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Hiszpania jest słonecznym, ciepłym krajem idealnym na wakacyjny odpoczynek.
Kultura Hiszpanie uwielbiają dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Kluby i dyskoteki w atrakcyjnych turystycznie miastach zawsze są pełne. Hiszpania jest również ojczyzną siesty. Nie wolno zapominać o tym, że Hiszpanie są bardzo religijnym narodem.
Bezpieczeństwo Turyści powinni uważać szczególnie na kieszonkowców i złodziei. Hiszpania jest także narażona na ataki terrorystyczne, co pokazały ostatnie lata. Wciąż dużym zagrożeniem jest działalność organizacji ETA, walczącą o niezależność kraju Basków.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin