Wypożyczalnia samochodów Teneryfa - Port Los Cristianos

Podróżujesz służbowo, zwiedzasz miasto na urlopie albo odwiedzasz znajomych i szukasz taniej wypożyczalni w okolicy? Niezależnie od charakteru Twojej podróży - dobrze trafiłeś. Teneryfa - Port Los Cristianos dysponuje rozbudowaną flotą samochodów do wynajęcia, w różnych standardach. W tym serwisie porównasz wszystkie oferty tej wypożyczalni na wynajem aut i wybierzesz najodpowiedniejszą z nich, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Na Tania-Wypożyczalnia.pl porównasz oferty wynajmu we wszystkich wypożyczalniach samochodów w Twojej lokalizacji pod kątem: stawek, warunków wynajmu, standardów wyposażenia samochodów, dostępnych form płatności oraz zasięgu floty samochodów do wynajęcia.

Hiszpania w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Hiszpanii
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Madryt
Używane języki hiszpański
Waluta euro (EUR)
Ludność 46 661 950
Powierzchnia kraju 504 645 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (+34) 913 736 605, Policja: 091, Straż Pożarna: 080, Pogotowie Ratunkowe: 061
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej podróży do Hiszpanii wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Hiszpania jest słonecznym, ciepłym krajem idealnym na wakacyjny odpoczynek.
Kultura Hiszpanie uwielbiają dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Kluby i dyskoteki w atrakcyjnych turystycznie miastach zawsze są pełne. Hiszpania jest również ojczyzną siesty. Nie wolno zapominać o tym, że Hiszpanie są bardzo religijnym narodem.
Bezpieczeństwo Turyści powinni uważać szczególnie na kieszonkowców i złodziei. Hiszpania jest także narażona na ataki terrorystyczne, co pokazały ostatnie lata. Wciąż dużym zagrożeniem jest działalność organizacji ETA, walczącą o niezależność kraju Basków.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin