Wypożyczalnia samochodów Teneryfa - Costa De Adeje

Podróżujesz i szukasz pobliskiej wypożyczalni samochodów? Teneryfa - Costa De Adeje jest doskonałym miejscem, oferującym wynajem samochodów w różnych standardach i pułapach cenowych.

Jeśli przede wszystkim interesuje Cię najtańszy wynajem samochodów, polecamy wybrać z menu pojazdy małe i ekonomiczne, lepiej również zrezygnować z samochodów z grupy Luxury/Premium, czy rozbudowanych opcji tj. automatyczna skrzynia biegów.

Warto również korzystać z podpowiedzi systemu, który wyróżnia najatrakcyjniejsze cenowo opcje. Pozwala to na znalezienie najlepszych okazji na wynajmu aut.

Hiszpania w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Hiszpanii
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Madryt
Używane języki hiszpański
Waluta euro (EUR)
Ludność 46 661 950
Powierzchnia kraju 504 645 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (+34) 913 736 605, Policja: 091, Straż Pożarna: 080, Pogotowie Ratunkowe: 061
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej podróży do Hiszpanii wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Hiszpania jest słonecznym, ciepłym krajem idealnym na wakacyjny odpoczynek.
Kultura Hiszpanie uwielbiają dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Kluby i dyskoteki w atrakcyjnych turystycznie miastach zawsze są pełne. Hiszpania jest również ojczyzną siesty. Nie wolno zapominać o tym, że Hiszpanie są bardzo religijnym narodem.
Bezpieczeństwo Turyści powinni uważać szczególnie na kieszonkowców i złodziei. Hiszpania jest także narażona na ataki terrorystyczne, co pokazały ostatnie lata. Wciąż dużym zagrożeniem jest działalność organizacji ETA, walczącą o niezależność kraju Basków.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin